USŁUGI DLA BRANŻY JACHTOWEJ
I KOMPOZYTOWEJ

Oferujemy usługi specjalistyczne dla firm z branży przemysłu jachtowego i przetwórstwa kompozytów:

Obszar roboczy 1

Modele (Kopyta) CNC

Kopyta wykonujemy na podstawie otrzymanego od klienta modelu 3D, możemy go edytować, modyfikować, dodać kołnierze technologiczne, promienie. Zależnie od potrzeb kopyto zdajemy surowe czyli tylko wyfrezowane lub wykończone pod woski.

Formy do produkcji wyrobów kompozytowych

Na podstawie przygotowanego kopyta fabrykujemy formy. Robimy to dbając o poprawność procesów technologicznych kładzenia żelkotu, aplikacji warstwy skincoat, laminowania systemem formierskim. Wszystko po to, aby forma była dla klienta wydajnym narzędziem przynoszącym zyski.

Wykonawstwo

Wykonujemy wyroby prototypowe oraz w krótkich seriach, w technologii klasycznej lub infuzji próżniowej- w zależności od potrzeb klienta.

Projektowanie

Projektujemy łodzie o napędzie mechanicznym- turystyczne oraz robocze, katamarany i domy na wodzie. Działamy w pełnym zakresie- począwszy od projektu wstępnego i designerskiego. Traktujemy ten etap poważnie, świadomi tego, że klienci nie kupują wprost łodzi- ale przeżycie, które na niej doświadczają. Dobry design sprzedaje, a potem utrzymuje ekscytację klienta. Mamy zaszczyt współpracować z wybitną projektantką branżową - Agnieszką Boną. Dalszy etap projektu technicznego wykonujemy skrupulatnie dbając o technologiczną i ekonomiczną stronę przyszłej produkcji. Wspieramy naszych klientów również w procedowaniu certyfikacji czy uzyskania świadectwa klasy.

Grupa Sofic – POZNAJ WSZYSTKIE POLA DZIAŁALNOŚCI

Usługi dla branży jachtowej i kompozytowej

Usługi dla branży jachtowej i kompozytowej

kopyta cnc, formy, wyroby, projektowanie łodzi
PRZEJDŹ

Strefa rybacka

Strefa rybacka

profesjonalne kutry do komercyjnego połowu ryb
PRZEJDŹ

Przemysł stoczniowy

Przemysł stoczniowy

specjalistyczne usługi niemetalowe dla branży stoczniowej
PRZEJDŹ

houseboaty FLOAT

houseboaty

NOWOCZESNE DOMY NA WODZIE
– DO ŻYCIA, DO PRACY, DO WYNAJĘCIA
PRZEJDŹ

piwniczki

piwniczki.pl

innowacyjne kompozytowe piwniczki ogrodowe
PRZEJDŹ

Z NASZYCH USŁUG SKORZYSTALI:

Galeon Sp. z o.o. Sp K, Sunreef Venture S.A., NORTHMAN Krzysztof Stępniak, GreenDreamBoats Sp. z o.o., Wave Catamarans Sp. z o.o., JPMarine Sp. z o.o. Sp. k., Gdańska Stocznia Remontowa S.A., Remontowa Shipbuilding S.A., Fabryka Mebli Okrętowych FAMOS Sp. z o.o., Teekay Navion Offhore Loading PTE LTD, UMS Marbalco Sp. z o.o., IMS Griffin Sp. z o.o., UNI-Mebel Sp. z o.o., H-14 Sp. z o.o.

GALERIA:

KONTAKT

SOFIC Sp. z o.o.
Ul. Politechniczna 4/1a,
80-288 Gdańsk
NIP: 957 108 04 45

ZOSTAW SWÓJ NUMER - ODDZWONIMY