logo sofic waterlife technology

USŁUGI DLA BRANŻY JACHTOWEJ
I KOMPOZYTOWEJ

Oferujemy specjalistyczne usługi dla branży jachtowej i kompozytowej

Obszar roboczy 1

Modele (Kopyta) CNC

Kopyta CNC wykonujemy na podstawie otrzymanego od klienta modelu 3D, możemy go edytować, modyfikować, dodać kołnierze technologiczne, promienie. Zależnie od potrzeb kopyto zdajemy surowe czyli tylko wyfrezowane lub wykończone pod woski. Modele CNC możemy również zaprojektować od podstaw w naszym biurze. Wszystkie modele i kopyta łodzi przekazywane są później z pełną dokumentacją do klienta.

Formy do produkcji wyrobów kompozytowych

Na podstawie przygotowanego kopyta fabrykujemy formy. Robimy to dbając o poprawność procesów technologicznych kładzenia żelkotu, aplikacji warstwy skincoat, laminowania systemem formierskim. Wszystko po to, aby forma była dla klienta wydajnym narzędziem przynoszącym zyski. Formy do produkcji wyrobów kompozytowych można wykorzystywać wielokrotnie w produkcji seryjnej.

Wykonawstwo

Wykonujemy wyroby prototypowe oraz w krótkich seriach, w technologii klasycznej lub infuzji próżniowej - w zależności od potrzeb klienta. Podejmujemy się projektów od zera tzn. wykonujemy rysunki zgodne z wszystkimi normami oraz wskazaniami klienta, przygotowujemy modele CNC, wykonuejmy formy do produkcji wyrobów kompozytowych oraz produkty finalne.,

Projektowanie

Projektujemy łodzie o napędzie mechanicznym - turystyczne oraz robocze, katamarany i domy na wodzie. Działamy w pełnym zakresie - począwszy od projektu wstępnego i designerskiego. Traktujemy ten etap poważnie, świadomi tego, że klienci nie kupują wprost łodzi - ale przeżycie, które na niej doświadczają.
Dobry design sprzedaje, a potem utrzymuje ekscytację klienta. Mamy zaszczyt współpracować z wybitną projektantką branżową - Agnieszką Boną. Dalszy etap projektu technicznego wykonujemy skrupulatnie dbając o technologiczną i ekonomiczną stronę przyszłej produkcji. Wspieramy naszych klientów również w procedowaniu certyfikacji czy uzyskania świadectwa klasy.

PROFILE DZIAŁALNOŚCI

Usługi dla branży jachtowej i kompozytowej

Usługi dla branży jachtowej i kompozytowej

kopyta cnc, formy, wyroby, projektowanie łodzi
PRZEJDŹ

FREZOWANIE I PLOTOWANIE CNC

FREZOWANIE I PLOTOWANIE CNC

Edycja modelu 3D i przygotowanie ścieżek na frezarkę, Frezowanie
PRZEJDŹ

Budowa i modernizacja kutrów

Budowa i modernizacja kutrów

profesjonalne kutry do komercyjnego połowu ryb
PRZEJDŹ

Usługi dla przemysłu stoczniowego

Usługi dla przemysłu stoczniowego

specjalistyczne usługi niemetalowe dla branży stoczniowej
PRZEJDŹ

z naszych Usług dla branży jachtowej i kompozytowej skorzystali

Galeon Sp. z o.o. Sp K, Sunreef Venture S.A., NORTHMAN Krzysztof Stępniak, GreenDreamBoats Sp. z o.o., Wave Catamarans Sp. z o.o., JPMarine Sp. z o.o. Sp. k., Gdańska Stocznia Remontowa S.A., Remontowa Shipbuilding S.A., Fabryka Mebli Okrętowych FAMOS Sp. z o.o., Teekay Navion Offhore Loading PTE LTD, UMS Marbalco Sp. z o.o., IMS Griffin Sp. z o.o., UNI-Mebel Sp. z o.o., H-14 Sp. z o.o.

Portfolio SOFIC - przemysł jachtowy

Pobierz portfolio i poznaj nasze realizacje w przemyśle jachtowym

GALERIA

KONTAKT

SOFIC Sp. z o.o.
Ul. Politechniczna 4/1a,
80-288 Gdańsk
NIP: 957 108 04 45

ZOSTAW SWÓJ NUMER - ODDZWONIMY